header image
Hlavná stranka arrow Fórum občanov

Fórum občanov

Napísať odkaz


Ivan    02 únor 2018 14:32
Kto je Milan Martinus

admin    05 září 2017 08:04
Stranka je funkčná a aj toto forum. Ak mate nejake info, prosim napiste tu o tom nebezpečenstve. Na oficialnych strankach obce taka možnosť bohužial nie je.

Vobo a Bobo... :-)    04 září 2017 17:01
Funguje ešte táto Bohom zabudnutá stránka,o ktorú bohužial nemá nikto zaujem??? O rok hrozí tejto obci vážné nebezpečenstvo,tak by to tu bolo dobré opäť rozbehnúť

Jaroslav Fabian    24 prosinec 2016 14:54
Keď už na štedrý deň dáky obmedzenec búcha petardy a ešte k tomu na cintoríne,tak to už potom nemám slóv!Šťastné a veselé občania a tomu obmedzencovi nech to búcha pri hlave po celý Nový rok!

Kolombo    28 únor 2013 07:51
Eguity,vidis aky si hlupucky :grin ? Chvilu to sice trvalo ale stalo to za to znamenite si sa prezradil :grin !Zistujem blbecku ze tato obec je bohata na nevernice a vy to máte tusim v rodine sudené ;) Co tak zistit si co Ti stvara zienka,ked Ty tocis volantom :sigh?

Bernad    24 únor 2013 09:23
Synku môj chovaj sa slusne k ludom a pozdravuj maminku :eek

Fan,Fan Tulipán    19 říjen 2012 15:18
Práve som si vypočul z obecného rozhlasu dôležitý oznam!Niekto predpokladám z obce,stratil v stredu v obci penaženku aj z dokladmi!Nakolko je už piatok a penazenku nikto neodovzdal a to silne pochybujem,že ju nikto nenasiel a podla osobných dokladov neodovzdal majitelovy,vyslovujem velke polutovanie nad osobou ktora si predpokladam len obnos z penazenky privlastnila a ostatneho sa zbavila!Tak to je obec Ivanovce a občania v nej!!!Znecistovanie prirody,privlastnovanie si cudzieho majetku a hlavne ze tu poukazujete na inych!V kratkej dobe sa budu ciganske chatrče v Krasnej Hôrke vypratávať,tak nech sa páči môžete sa tam podaktorý presťahovať!Prasatá!!!

Óhen Lóhen    13 srpen 2012 18:55
Dôležité upozornenie pre včelárov:v obci Melčice vypukol včelí mor!!!

Óhen Lóhen    13 srpen 2012 18:50
Ako môže poslanec obecného zastupitelstva zastupovať občanov,ked neovláda ani základy Občianskeho zákonníka?V opačnom prípade by sa určite zbytočne nerozdrapoval!!!Omluvam sa za nepravé uvedenie identity,ale na tomto fóre je to bežné!Ved ctený pán poslanec bude určite vedieť kto mu tu tento odkaz zanechal!

Jaroslav Fabian    07 prosinec 2011 00:51
Aky uboziek striela zo vzduchovky po 7mesacnej fenke stredoazijskeho ovciaka???Dufam ze bude mat tolko odvahy priznat sa k takemu ubohemu cinu!!!Prisaham ze ked zistim kto si tak s Tebou tak zametiem ze v zivote na mna nezabudnes!!!

Jánošík    21 srpen 2011 14:35
Equity,druhý pád:z koho z čoho ;)Takže nie ,,s komentárov" ;)Inak komentovať Váš primitívny článok nemá pre mňa absolútne žiadny význam... ;)

milk@    13 červen 2011 12:48
čo, bola ste milá pani, oznámená na obec, že vás videli so smeťami do chotára, keď tolko jedu?
Jedna "taká slušná" chodí popred Vaš dom pravidelne s karičkou smetí. Nevadí?

equity    12 červen 2011 08:24
HodnotenieHodnotenieHodnotenie
no dnes som prvý krát navštívil túto stránku a prečítal si fórum. Bol som zhrozený s komentárov, ktoré tu po väčšine pridáva Jánošík....na každého má komentár, ale aby sa pozrel do vlastného hniedza to nie :zzz no neviem či v tejto obci má ešte nejakých pár priateľov ako píše, ak áno, tak ich spočíta na jednej ruke aj to mu ostanú 4 prsty voľné, lebo tam nebude môcť nikoho priradiť (ak nie aj 5 :grin )..to že sa s každým snažíte porozprávať, povyzvedať sa a vzápätí ho hneď aj poohovárate, tak tých pár ľudí určite neradťe medzi svojich priateľov, pretože každému v obci ste akurát tak na smiech...tak sa už konečne zamyslite nad svojim správaním a chovaním a dávajte si pravidelne lieky na hlavu, pretože Vám tá nepravidelnosť liekov nerobí dobre, alebo navštívte odborníka :p ..to je moja dobrá rada na záver :) a starajte sa radšej čisto o seba a nie o slušných občanov v obci, pretože tí chcú v klude žiť a nie sa zaoberať takým chorým človekom ako ste vy. Keď sa Vám tu nepáči, nech sa páči môžete sa odsťahovať, myslím že všetkým slušným občanom tejto obce by ste urobili tým veľkú láskavosť - nikto Vás tu nedrží!!!!!

Ivana Struhárová    31 květen 2011 11:07
Milá Lenka, touto stránkou som chcela vzbudiť záujem občanov o veci verejné a dianí v obci. (Ako to funguje v iných obciach). Ale z mojej skúsenosti takto to "všetkým" vyhovuje. Ale myslím si že táto stránka nebola až taká zbytočná, pretože sa konečne už nejaké informácie objavujú aj na oficiálnej stránke. Dúfam že si tam čoskoro prečítame aj zloženie komisií, zápisnice zo zasadnutí obecného zastupiteľstva, pozvánky a program rokovania zasadnutia a bude fungovať ako má a na aký účel bola zriadená!!!

Lenka    26 květen 2011 08:20
HodnotenieHodnotenieHodnotenie
Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že je aj druhá www stránka našej obce....bolo to ale dávno. Vidím, že žiadne aktuálne informácie nepribúdajú. Mám na mysli napríklad rôzne akcie pre deti, pohybové aktivity.... Mám pocit,že stránka vznikla zbytočne. A ak nie, tak iba na zverejnenie určitých informácií, ktoré sú určite zaujímavé, ale nemyslím si, že by mali konečný efekt takový, aký tým autor chcel dokázať... :(

Janosik    14 únor 2011 16:45
Pani Evita som rad ze podlhej dobe sa na fore pre obcanov nieco pohlo,ale mam dojem,ze tuto prispatu obec nepreberie uz ani princ na bielom koni!!!Primitivne,falosne a casto i arogantne chovanie podakorych obcanov tejto obce nasvedcuje tomu,ze je tu len zivna poda pre niekoho komu sa tu ocividne dari.Preto pani Evita treba tahat za tie spravne paky,aby sme mohli pohnut aj s tym co si dakto mysli ze pohnut sa neda!!!Zostavam s pozdravom za nove,krajsie a cistejsie Ivanovce.

Evita    01 únor 2011 16:12
Prajem všetkým pekný deň! I keď väčšinu času pri počítači trávim pracovne, určite si vyhradím pár minút i na informovanie sa o dianí v obci Ivanovce, kde už nie som iba na návšteve, ale už tu od min. roku žijem, čiže sa ma dotýka, kto a ako o mne rozhoduje. I keď kandidát na starostu, ktorého som volila nebol zvolený, nestiahnem do ulity a nemienim sa len tak prizerať. Chcem tým len povedať toľko, že ak mám právo vyjadriť sa k určitým záležitostiam, chcem ho aj využiť. Preto by som bola rada, keby sa aj ostatní občania trošku zaujímali, čo sa deje v ich obci a nielen o to, čo je na ich dvore, alebo v ich dome. Preto idem písomne požiadať obecný úrad, aby zverejňovali na nete to, čo vyplýva aj zo zákona. Taktiež ma zaujíma, ak vedenie obce nedodržiava zákany, čo s tým môžeme urobiť my, radoví občania. Dúfam, že čoskoro sa niečo dozvieme a budeme múdrejší.
Ďakujem

admin    20 prosinec 2010 10:47
ak máte akekoľvek dotazy, prosím smerujte svoju žiadosť o sprístupnenie informácie priamo na obecný úrad, ktorý Vám musí požadovanú informáciu sprístupniť do 8 dní. Žiadosť môže mať aj mail formu, ale musí obsahovať zákonom požadovanú formu, pozrite zákon 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciam, znenie je aj na našom portáli: http://www.ivanovce.eu/public/zakon211_2000.pdf
Ak by Vám obecný úrad nesprístupnil požadovanú informáciu, napíšte nám a budeme to riešiť.
Takisto nám prepošlite odpoveď, aj iní občania su ju iste radi tu prečítajú.

Janosik    13 prosinec 2010 21:46
Ale ved to ja dobre viem ;) Ja som zasa myslel na niekoho koho skutocne nemusim!!!Zamerajme sa radsej na rozpocet,ktory na svojom fore poskytla obcanom tejto obce!To bol pluvanec do oci ludi ktori tu ziju!!!Gratulujem tym vyse pätsto volicom,ze ste si zvolili,to co ste si zvolili!Spoznal som myslenie ludi,ktori tu ziju a ani sa nedivim ich volbe!Safari si ako chce a robi si tu co chce a vy ostatni sa jej tu este za to klanate!Mna by napriklad zaujimalo za kolko bola predana stara krcma?Bolo vyhlasene vyberove konanie?Dalej,preco sa za osem rokov odkedy je uzavreta skladka za mlynom,nevytvoril zberny dvor?Je starostkou a zaroven i,spravkynou obecneho majetku a obecnych pozemkov,tak nech podla toho laskavo aj kona,pretoze uz ma skutocne prechadza trpezlivost :upset

svedomie    13 prosinec 2010 16:05
Mal som na mysli niekoho iného, ale nekonkretizujme aby to niekto zle nepochopil sú tam aj národniari nielen HZDS a Smer

Janosik    12 prosinec 2010 15:29
Presne tak,najskôr bola v KSS,potom v HZDS a teraz je v SMERE :grin

svedomie    12 prosinec 2010 15:06
Ľudia ktorý po revolúcii prevrátili kabát by tu nemali vôbec mudrovať! Vždy sú tam kde im práve vyhovuje, ale červené knižky pre istotu nevyhodili!

Janosik    07 prosinec 2010 21:41
Samozrejme ze nebolo nikde nic vyvesene!A to co je na TOTALITNEJ stranke ivanovce sk. ohladne rozpoctu,to povazujem za vysmech p.Bc.Hladekovej do oci svojich volicov a ostatnych obcanov Ivanoviec!

Janosik    05 prosinec 2010 20:53
Mila p.Matiasova,ja uz som myslel ze je vsetkemu koniec.Skuste sa vratit v tomto fore spät a precitajte si ako som to napisal!Ja som sa Vam tam na zaver hned aj omluvil,pokial sa to netyka Vasej osoby!Ja som sa len informoval,ci tu zije daka Emma a bolo mi povedane ze hej a tak som sa dopracoval k Vasemu priezvisku!Velmi sa omluvam,pretoze som vtedy este netusil,ze za tymito atakmi na moju osobu je jedna a ta ista osoba,alebo srsni vyletujuci z jednej diery!Omluvam sa ale ja neviem ani ako vyzerate,tak keby som Vas nahodou niekedy obisiel a nepozdravil potknite ma :) S pozdravom vsetkeho dobreho Jaroslav Fabian

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:31
P.S.Nie som síce žiadny počítačový génius, ale slovenský jazyk a jeho pravopis ovládam výborne

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:26
Doteraz som túto stránku nenavštevovala a nebudem tak robiť ani po dnešku. Takže ak niečo na mňa máte, oslovte ma osobne.

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:23
Môžete mi kedy kedykoľvek zavolať, ale prísť k nám - myslím, že veľmi dobre viete, kde bývame.

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:21
Ak som správne pochopila, dotyčná Emma sa odmietla s Vami stretnúť. Ja s tým nemám žiadny problém.

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:19
Neviem, z akého dôvodu máte pocit, že nemám čo robiť a tak sedím pri počítači a bavím sa tým, že urážam ľudí.

Ema Matiašová, č.d.    05 prosinec 2010 18:17
Dnes som si túto stránku načítala po prvý krát a to len preto, lebo som bola upozornená, že sa niekto skrýva za moje meno a pritom uráža ostatných.


118
odkaz v knihe
1 2 3 4 »

EasyBook

Ankety
Prišli by ste niekedy sa pozrieť na zasadnutie zastupiteľstva,ako nás poslanci zastupujú?
 
Dnes nezabudnite blahoželať
Dnes má meniny: Norbert
Zajtra má meniny: Róbert

Štatistika
OS: Linux p
PHP: 5.6.40
MySQL: 5.0.92-log
Čas: 21:34
Caching: Disabled
GZIP: Disabled
Členů: 4
Reportů: 83
Odkazů: 0
Přístupů: 353634
Počasie
could not open XML input